delektuj się każdą chwilą

Przyjęcie rodzinne to idealny czas, aby wyrazić naszą wdzięczność za siebie nawzajem i celebrować nasze wspólne życie. Niech ten dzień będzie pełen uśmiechów, miłości i radości. Cieszmy się razem, bo właśnie te wspólne chwile są najcenniejsze.

CHRZCINY

Pojawienie się w rodzinie nowej osoby, a co za tym idzie przyjęcie sakramentu Chrztu Świętego jest dla wszystkich wyjątkowym wydarzeniem wymagającym uroczystej oprawy. Chcielibyśmy sprawić, aby Państwa rodzinne świętowanie odbyło się w specjalnej atmosferze, komfortowych warunkach i z menu specjalnie przygotowanym na tą uroczystość.

Specjalnie dla dziecka i rodziców:

  •  ustronne miejsce dla matki z dzieckiem
  •  kącik zabaw dla dzieci
CHRZCINY
UROCZYSTOŚĆ I KOMUNI ŚW.

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Proponujemy Państwu organizację uroczystości I Komunii Św. w Jaśminowym Dworze. Sprawimy że, to ważne wydarzenie będzie dla Państwa Dziecka niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym rodzinnym przyjęciem, niezmąconym pracochłonnymi przygotowaniami.
 Atutem naszych przyjęć jest pyszna i wykwintna kuchnia.

Specjalnie dla dzieci proponujemy:

  • odmienne menu
  • korzystanie z placu zabaw i innych atrakcji na zielonej przestrzeni
  • dmuchana zjeżdżalnia 
KOMUNIA
IMPREZY URODZINOWE / IMIENINOWE

 

Imprezy urodzinowe i imieninowe w najlepszym stylu, z rodziną i przyjaciółmi!    Pomożemy ci zorganizować  niezapomniane imieniny i urodziny, które będą budować piękne wspomnienia. Elegancja, dobry smak i miła atmosfera stanowią o wyjątkowości organizowanych przez nas uroczyści.

URODZINY
ROCZNICE Ślubu

Niech przed laty podjęta decyzja o wspólnej drodze życia z ukochaną osobą, będzie powodem do świętowania kolejnych rocznic Waszego pięknego związku ! 

 

BAL STUDNIÓWKOWY

Czy zbliża się Twój wielki dzień studniówki i marzysz o tym, aby był on wyjątkowy, pełen wrażeń i zabawy? Nie szukaj dalej! Nasz lokal to doskonałe miejsce, by uczcić zakończenie etapu szkolnego i rozpocząć nowy rozdział życia z przytupem.

najlepszy wybór!

kulinaria

Oferujemy szeroki wybór dań, uwzględniając różnorodne smaki i preferencje kulinarne Twojej rodziny.

serwis

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb i preferencji, aby zapewnić spersonalizowany serwis podczas imprezy.

dekoracje

Tworzymy dekoracje, które odzwierciedlają wybrany temat imprezy i Twoje preferencje estetyczne .

atrakcje

Oferujemy szeroki wybór atrakcji, takich jak muzyka na żywo, DJ, animatorzy dla dzieci i wiele innych, aby dostarczyć rozrywkę dla każdego uczestnika.

Skontaktuj się z nami,
wspólnie stworzymy niezapomnianą imprezę rodziną,
którą będziecie wspominać przez lata!