OFERTA DLA FIRM

zapraszamy do współpracy

Polecamy nasze usługi w zakresie kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy sale o różnym charakterze. Profesjonalnie i z wyobraźnią każdą salę dostosujemy do Państwa potrzeb. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym.

W trakcie spotkań biznesowych organizujemy Gościom zaplecze gastronomiczno – cateringowe, zgodne z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami.
Pełne wyżywienie dzienne Uczestników może zawierać śniadania, przerwy kawowe, obiady i obiadokolacje, na eleganckich bankietach kończąc.
Z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze ilości i rodzajów posiłków.
Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie w tej kwestii.

SZKOLENIA
NAZWA SALIILOŚĆ MIEJSC PRZY STOŁACHILOŚĆ MIEJSC W UKŁADZIE TEATRALNYM
SALA KRYSZTAŁOWA200300
SALA BURSZTYNOWA130160
SALA BANKIETOWA4070
 
ZAKWATEROWANIE 

 Z myślą o kilkudniowych konferencjach i szkoleniach przygotowaliśmy 48 miejsca noclegowe w 19 pokojach Hotelu JAŚMINOWY DWÓR z możliwością zakwaterowania kolejnych 54 osób w naszym pobliskim Hotelu ZAJAZD POLONEZ w Tuczempach /20km/ zapewniając Gościom bezpośrednią komunikację pomiędzy obiektami.  

IMPREZY INTEGRACYJNE

Wyjazdy i imprezy integracyjne mają na celu pogłębienie więzi między pracownikami i pracowników z firmą.. Takie spotkania motywują pracowników do lepszej pracy, zwiększają zaangażowanie pracowników w sprawy firmy, a tym samym mogą wpływać na zwiększenie przychodów firmy.

Wiedząc, że dobra zabawa to klucz do sukcesu, proponujemy zabawy tematyczne.

Na Państwa życzenie zadbamy o wybraną oprawę i klimat imprezy, odpowiednio dekorując salę oraz przygotowując menu i zaopatrzenie baru pasujące do klimatu zabawy.

GRILL PARTY/OGNISKO

W okresie letnim, przy pięknej pogodzie, możemy przygotować Państwa pracownikom ognisko z możliwością własnoręcznego pieczenia kiełbasek oraz piknik, serwując potrawy prosto z rusztu, które na prawdziwym grillu węglowym wypiecze Państwu nasz kucharz. W trakcie uczty grillowej proponujemy na lepszy humor chłodne piwko lub rozgrzewającego grzańca.

WYCIECZKI/ZWIEDZANIE OKOLICY

Przy współpracy z zaprzyjaźnionym biurem turystycznym pomagamy państwu w zorganizowaniu ciekawych wycieczek np. zwiedzanie Lwowa z polskim przewodnikiem, wycieczka do najbardziej ciekawych miejsc Bieszczad, lub poznanie naszej bliższej okolicy np. zwiedzanie zamku w Łańcucie, podziwianie pięknych ogrodów Arboretum w Bolestraszycach, lub zwiedzanie i poznanie historii okolicznych miast Jarosławia i Przemyśla.

 
 
JUBILEUSZ FIRMY

Jubileusz jest doskonałą okazją do celebrowania osiągnięć, uznania za wysiłek i trud, oraz podziękowania pracownikom i klientom za ich wsparcie i zaufanie.SPOTKANIE WIGILIJNE

To wyjątkowa okazja dla firm i grup pracowników do spotkania i porozmawiania o czymś więcej niż o zadania, celach i wynikach.
To czas pogłębiania więzi przy potrawach znanych każdemu od dzieciństwa

WIelkanocne jajeczko

Organizacja wielkanocnego jajeczka z pracownikami może być wspaniałym pomysłem na integrację zespołu i stworzenie przyjemnej atmosfery w firmie. 
Zapewnimy różnorodne potrawy i przekąski,  które będą pasować do tematyki jajeczka.