Oferta dla firm

Polecamy nasze usługi w zakresie kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy sale o różnym charakterze. Profesjonalnie i z wyobraźnią każdą salę dostosujemy do Państwa potrzeb. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym.

konferencje

NAZWA SALI ILOŚĆ MIEJSC PRZY STOŁACH ILOŚĆ MIEJSC W UKŁADZIE TEATRALNYM
SALA KRYSZTAŁOWA 200 300
SALA BURSZTYNOWA 130 160
SALA BANKIETOWA 40 70

 

W trakcie spotkań biznesowych organizujemy Gościom zaplecze gastronomiczno – cateringowe, zgodne z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami.
Pełne wyżywienie dzienne Uczestników może zawierać śniadania, przerwy kawowe, obiady i obiadokolacje, na eleganckich bankietach kończąc.
Z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze ilości i rodzajów posiłków.
Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie w tej kwestii.

 ZAKWATEROWANIE

Z myślą o kilkudniowych konferencjach i szkoleniach przygotowaliśmy 42 miejsca noclegowe w 19 pokojach Hotelu JAŚMINOWY DWÓR z możliwością zakwaterowania kolejnych 48 osób w naszym pobliskim Hotelu ZAJAZD POLONEZ w Tuczempach /15km/ zapewniając Gościom bezpośrednią komunikację pomiędzy obiektami.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Wyjazdy i imprezy integracyjne mają na celu pogłębienie więzi między pracownikami i pracowników z firmą.. Takie spotkania motywują pracowników do lepszej pracy, zwiększają zaangażowanie pracowników w sprawy firmy, a tym samym mogą wpływać na zwiększenie przychodów firmy.

Wiedząc, że dobra zabawa to klucz do sukcesu, proponujemy zabawy tematyczne.

Na Państwa życzenie zadbamy o wybraną oprawę i klimat imprezy, odpowiednio dekorując salę oraz przygotowując menu i zaopatrzenie baru pasujące do klimatu zabawy.

BIESIADA  wzbogacona o zabawy i tańce do muzyki na żywo.

Dodatkowe atrakcje kulinarne w postaci pieczonego prosiaka lub płonących szynek w całości, cieszą się zawsze dużym powodzeniem wśród uczestników biesiady.

OGNISKO

W okresie letnim, przy pięknej pogodzie, możemy przygotować Państwa pracownikom ognisko z możliwością własnoręcznego pieczenia kiełbasek oraz piknik, serwując potrawy prosto z rusztu, które na prawdziwym grillu węglowym wypiecze Państwu nasz kucharz. W trakcie uczty grillowej proponujemy na lepszy humor chłodne piwko lub rozgrzewającego grzańca.

WYCIECZKI / ZWIEDZANIE OKOLICY

Przy współpracy z zaprzyjaźnionym biurem turystycznym pomagamy państwu w zorganizowaniu ciekawych wycieczek np. zwiedzanie Lwowa z polskim przewodnikiem, wycieczka do najbardziej ciekawych miejsc Bieszczad, lub poznanie naszej bliższej okolicy np. zwiedzanie zamku w Łańcucie, podziwianie pięknych ogrodów Arboretum w Bolestraszycach, lub zwiedzanie i poznanie historii okolicznych miast Jarosławia i Przemyśla.

Comments are closed.